Корисне

Коли слід розглянути замовлення охорони офісних приміщень?

На даний момент, малий і середній бізнес розвивається дуже високими темпами, розвиваючи все більше офісних приміщень і персоналу. І кожен впевнений в собі керівник часом раз замислювався про охорону свого офісу.

Охорона офісу — є одна з найбільш популярних запитів в інтернеті і не тільки. Кожне охоронне підприємство — пропонує комплекс заходів з безпеки офісу, та й не тільки, потребуючи деяких капіталовкладень, але вони будуть повністю виправдані.

Що дає керівникові офісу (об’єкта) охоронна компанія?

Ну, по-перше, перш за все захист цінних паперів і персоналу.

По-друге, запобігання незаконного проникнення в офіс.

По-третє, запобігання протизаконних дій на території офісу.

Завдяки співробітникам охоронного підприємства людина, яка спробує зробити несанкціоноване проникнення в офіс, негайно буде видалений з офісу. З технічного боку, контроль доступу можна забезпечити установкою “турнікетів”, а також ідентифікуюча особа пропусків.

На більших об’єктах варто забезпечити окремі підрозділи фізичної охорони. Співробітники ТОВ “Альфа СБ” – регулярно проводять огляд приміщень, здійснюючи контроль за документацією і цінних паперів.

Статистика свідчить, що приблизно 0,7% офісів, які користуються послугами в охоронних компаніях, агентств, підприємств, піддаються нападами, понад 35% – це проникнення в офіс через двері та вікна, понад 70% – відбувалася крадіжка майна. Але понад 80% – відбувалося нападу на офіси, які не мали стандартні засоби захисту у вигляді системи відеоспостереження, систем охоронних сигналізацій, а також тривожних кнопок.

Тому, варто подбати про охорону вашого майна.