Корисне

Решітки на вікна чи охоронна сигналізація?

Решітка, як привабливість

Протизламні решітки на вікнах, міцні двері тощо – це все приваблює тих, хто хоче вкрасти. Їх логіка дуже проста: якщо оселя так захищена, то в ній точно є щось цінне. Час не стоїть на місці, на жаль, люди навчилися справлятися з різними перешкодами, включаючи металеві решітки на вікнах, і навіть з металевими дверима.

Але люди все ще не можуть протистояти хорошим системам безпеки, які роблять із кожного об’єкту – цілком безпечне місце. Неважливо, дім у вас чи квартира, офіс чи склад – охоронні системи справляються із будь-яким приміщенням та його безпекою.

Якщо решітки можна зламати, як і двері – то до охоронних датчиків може просто не бути доступі. Датчики руху можуть бути майже будь-де, датчики відчинення спрацьовують одразу, навіть при мінімальному нахилі, датчики із камерами зафіксують злочинців до того, як вони дістануть до них(а це можна унеможливити), тривожні кнопки можуть бути непомітними, але рятувати ваше життя чи майно за одним натисканням.

Решітки на вікна: Плюси та мінуси

Розгляньмо плюси та мінуси решіток на вікна:

– можливість утворення іржі
– потреба в постійній підтримці зовнішнього вигляду: фарбування, полірування
– негарний вид вікна
– негарний вид, решітки його закривають, а масивні інколи навіть блокують сонячне світло
– неможливість втечі через вікно в екстремальних випадках, наприклад через внутрішнє проникнення або блокування дверей, пожежу тощо
– часто це буває дорого
– потребують своєчасної заміни
– приваблюють зловмисників
– незручно мити вікна

+ один із простих видів зовнішнього захисту
+ сталеві решітки важко пошкодити так, щоб потрапити у приміщення, це завжди буде чутно як ззовні, так і всередині
+ безпечність для дітей (маленька дитина захищене від падіння з вікна)

Висновок

Старі методи може і захищають, але зовсім недостатньо для спокійного життя без страху, що хтось може увірватися в дім. Можливості старих методів дуже примітивні та обмежені, в той час, як охоронні системи дають вам 100% гарантію безпечності вашого об’єкта, вас, вашої сім’ї та майна.

Типи систем безпеки різні: є бездротові системи охорони, дротові, комбіновані, автономні. Кожен має можливість підібрати для себе саме те, що йому потрібно.

Для консультації багато не треба – просто зателефонувати нам і ми зв’яжемо вас з нашим менеджером. У нас ви можете детально дізнатися, як працює охорона, системи, охоронні сигналізації та найголовніше – що треба для вашого об’єкта.