SOME WORDS ABOUT US

Well-coordinated teamwork speaks About Us

We love what we do

A small river named Duden flows by their place and supplies it with the necessary regelialia.

Our working process

She packed her seven versalia, put her initial into the belt and made herself on the way.

SEEMINGLY ELEGANT DESIGN

About our online store

Risus suspendisse a orci penatibus a felis suscipit consectetur vestibulum sodales dui cum ultricies lacus interdum.

Товариство з обмеженою відповідальністю "Альфа СБ" має безстрокову Державну ліцензію №032066 від Управління міграційної служби України на надання всіх видів охоронних послуг та пропонує вам співпрацю в сфері забезпечення особистої безпеки клієнтів, фізичного захисту об'єктів, супроводу вантажів будь-яким видом транспорту на всій території України, а також надання послуг з монтажу та обслуговування всіх видів тривожної та охоронної сигналізації, відеоспостереження і комплексних систем безпеки. На ринку охоронних послуг підприємство успішно працює з 2011 року. Воно забезпечено всіма необхідними засобами активної оборони і має свій автопарк. Працівники компанії перед прийняттям на роботу проходять спеціальний відбір, після чого навчаються в спеціалізованих навчальних центрах з підготовки і підвищення кваліфікації охоронців, постійно підвищують свою професійну майстерність на регулярних заняттях з службової вогневої і фізичної підготовки. Для успішної реалізації комплексної програми забезпечення безпеки об'єктів, які під охороною, ми використовуємо найновіші розробки у сфері технічних засобів охорони. Товариство з обмеженою відповідальністю "Альфа-СБ" пропонує розширений комплекс юридичних та детективних послуг. Спеціалісти з великим досвідом роботи і високим рівнем професійної підготовки виконують для вас такі види робіт: розшук майна, виявлення неплатоспроможних або ненадійних бізнес-партнерів, консультації з питань безпеки бізнесу, збір інформації для бізнес-переговорів, збір інформації про юридичних осіб, перевірка працівників і новозарахованих на роботу громадян. Персонал забезпечує безпеку об'єктів, що перебувають під охороною, оберігає та строго зберігає виробничі секрети та конфіденційну інформацію про своїх клієнтів. МИ ЗНАЙДЕМО ВІРНЕ РІШЕННЯ В БУДЬ-ЯКІЙ НЕСТАНДАРТНІЙ СИТУАЦІЇ.
WORDS ABOUT US

Our Team

Convallis ullamcorper aliquet ultrices orci cum vestibulum lobortis erat.

Mark Jance

CEO / FOUNDER

Aviana Plummer

CEO / FOUNDER

Braydon Wilkerson

CEO / FOUNDER

Kristin Watson

CEO / FOUNDER
DEVELOPED BY XTEMOS STUDIO @ 2021.

We work through every aspect at the planning

2010
FOUNDING YEAR
2000
HAPPY COSTUMERS
190
COMPANY WORK WITH US
2
OFFICES
21
TEAM MEMBERS
750
PROJECTS COMPLETED
Відтворити відео

Our company history and facts

I should be incapable of drawing a single stroke at the present moment; and yet I feel that I never was a greater artist than now.

Відтворити відео

Design & development process demonstration

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul,like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.

Охоронно-юридичне товариство "Альфа СБ"

Товариство з обмеженою відповідальністю “Альфа-СБ” має безстрокову Державну ліцензію №032066 від Управління міграційної служби України на надання всіх видів охоронних послуг та пропонує вам співпрацю в сфері забезпечення особистої безпеки клієнтів, фізичного захисту об’єктів, супроводу вантажів будь-яким видом транспорту на всій території України, а також надання послуг з монтажу та обслуговування всіх видів тривожної та охоронної сигналізації, відеоспостереження і комплексних систем безпеки.

На ринку охоронних послуг підприємство успішно працює з 2011 року. Воно забезпечено всіма необхідними засобами активної оборони і має свій автопарк. Працівники компанії перед прийняттям на роботу проходять спеціальний відбір, після чого навчаються в спеціалізованих навчальних центрах з підготовки і підвищення кваліфікації охоронців, постійно підвищують свою професійну майстерність на регулярних заняттях з службової вогневої і фізичної підготовки. Для успішної реалізації комплексної програми забезпечення безпеки об’єктів, які під охороною, ми використовуємо найновіші розробки у сфері технічних засобів охорони.

Товариство з обмеженою відповідальністю “Альфа-СБ” пропонує розширений комплекс юридичних та детективних послуг. Спеціалісти з великим досвідом роботи і високим рівнем професійної підготовки виконують для вас такі види робіт: розшук майна, виявлення неплатоспроможних або ненадійних бізнес-партнерів, консультації з питань безпеки бізнесу, збір інформації для бізнес-переговорів, збір інформації про юридичних осіб, перевірка працівників і новозарахованих на роботу громадян.

Персонал забезпечує безпеку об’єктів, що перебувають під охороною, оберігає та строго зберігає виробничі секрети та конфіденційну інформацію про своїх клієнтів.

МИ ЗНАЙДЕМО ВІРНЕ РІШЕННЯ В БУДЬ-ЯКІЙ НЕСТАНДАРТНІЙ СИТУАЦІЇ.